Wybierz język: flaga - plflaga - uaflaga - ukflaga - ru

Strefa klienta

Plaza Auto Handel – sprzedaż aut dostawczych

Jesteśmy jedną z niewielu wysoko wyspecjalizowanych firm która od 1996 roku zajmuje się bezpośrednim importem oraz wynajmem aut dostawczych. Mamy na celu profesjonalną pomoc przy zakupie pojazdów dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Najwyższy poziom jakości usług, jest osiągany dzięki ośmioosobowej wysoce wykwalifikowanej, doskonale przygotowanej i odpowiedzialnej kadrze pracowników.

Za pośrednictwem partnerskich banków kredytujemy i leasingujemy zakup samochodów zarówno pochodzących z naszej oferty jak i każdych innych.

Dbając o dobro naszych klientów bezpłatnie wyceniamy i przyjmujemy samochody w rozliczeniu, a także skupujemy i przyjmujemy pojazdy w komis. Pozostawienie pojazdu do sprzedaży komisowej jest bezpłatne, a samochody są strzeżone 24h/ na dobę, ponadto posiadamy ochronę monitoringu. Pojazdy przyjęte do naszego komisu są również bezpłatnie wystawiane na trzech portalach internetowych: Gratka, otom oto oraz Allegro.

Dokonujemy również sprzedaży eksportowej, wiele naszych aut trafia za granicę (Rosja, Ukraina, Mołdawia itp.). Świadczymy kompleksową obsługę dokumentacji wywozowej (SAD/ Ubezpieczenie), co pozwala naszym klientom na szybki i sprawny zakup pojazdów.