Wybierz język: flaga - plflaga - uaflaga - ukflaga - ru

Strefa klienta

O firmie

Jesteśmy jedną z niewielu wysoko wyspecjalizowanych firm która od 1996 roku zajmuje się bezpośrednim importem aut dostawczych. Mamy na celu profesjonalną pomoc przy zakupie pojazdów dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Najwyższy poziom jakości usług, jest osiągany dzięki ośmioosobowej wysoce wykwalifikowanej, doskonale przygotowanej i odpowiedzialnej kadrze pracowników.

 
Za pośrednictwem partnerskich banków kredytujemy i leasingujemy zakup samochodów zarówno pochodzacych z naszej oferty jak i każdych innych.
 
Dbając o dobro naszych klientów bezpłatnie wyceniamy i przyjmujemy samochody w rozliczeniu, a także skupujemy i przyjmujemy pojazdy w komis. Pozostawienie pojazdu do sprzedaży komisowej jest bezpłatne, a samochody są strzeżone 24h/ na dobę, ponadto posiadamy ochronę monitoringu. Pojazdy przyjęte do naszego komisu są również bezpłatnie wystawiane na trzech portalach internetowych: gratka, otomoto, allegro.
 
Dokonujemy również sprzedaży eksportowej, wiele naszych aut trafia za granicę (rosja, ukraina, mołdawia itp.). Świadczymy kompleksową obsługę dokumentacji wywozowej (SAD/ Ubezpieczenie), co pozwala naszym klientom na szybki i sprawny zakup pojazdów.