Ciśnienie w oponach samochodu dostawczego. Jak je sprawdzić i jakie jest prawidłowe.

Sprawdzanie i utrzymywanie prawidłowego ciśnienia w oponach ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, zużycia paliwa i ogólnej wydajności pojazdu dostawczego.

(więcej…)

Read more

Wynajem samochodów dostawczych – kto korzysta z takich usług.

Z usług wynajmu samochodów dostawczych może korzystać wiele osób, firm i organizacji do różnych celów. Oto kilku typowych użytkowników usług wynajmu samochodów dostawczych: (więcej…)

Read more

Jaką kamerkę do samochodu dostawczego wybrać?

Wybór kamery do samochodu dostawczego zależy od różnych czynników, takich jak budżet, specyficzne potrzeby i przeznaczenie. (więcej…)

Read more

Zasady eco-drivingu, czyli jazda ekonomiczna.

Eco-driving, zwany także jazdą ekonomiczną lub jazdą ekologiczną, odnosi się do technik jazdy mających na celu maksymalizację zużycia paliwa i minimalizację wpływu na środowisko podczas prowadzenia pojazdu silnikowego. Zasady te są nie tylko korzystne dla zmniejszenia zużycia paliwa i emisji, ale mogą również prowadzić do oszczędności kosztów dla kierowców.

(więcej…)

Read more

9 osobowy Fiat Talento – jego zalety

9-miejscowy Fiat Talento oferuje kilka korzyści, szczególnie dla firm i osób prywatnych potrzebujących transportu większych grup. Cechuje go przede wszystkim przestronne wnętrze, z dziewięcioma siedzeniami, Talento zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla pasażerów, firm transportowych lub dużych rodzin. Konfigurację siedzeń Talento można dostosować do różnych potrzeb pasażerów i ładunku. 

(więcej…)

Read more

Kradzież wypożyczonego samochodu dostawczego – co robić?

Jeśli wynajęty pojazd dostawczy został skradziony, ważne jest podjęcie natychmiastowych działań, aby zminimalizować potencjalne straty i zaradzić sytuacji.
(więcej…)

Read more

Obowiązkowe wyposażenie wynajmowanego samochodu dostawczego. Sprawdź, co trzeba mieć w samochodzie.

Obowiązkowe wyposażenie wynajętego samochodu dostawczego może się różnić w zależności od kraju i lokalnych przepisów, ale oto kilka typowych elementów, które zazwyczaj są wymagane lub zalecane, aby mieć je w samochodzie dostawczym (więcej…)

Read more

Bezpieczne podróżowanie i unikanie zmęczenia za kierownicą samochodów dostawczych.

Bezpieczne podróżowanie i unikanie zmęczenia podczas prowadzenia pojazdów dostawczych ma kluczowe znaczenie zarówno dla Twojego bezpieczeństwa, jak i bezpieczeństwa innych uczestników ruchu. (więcej…)

Read more

Z czego wynika rosnąca popularność wypożyczalni samochodów dostawczych?

Rosnącą popularność wypożyczalni pojazdów użytkowych można przypisać kilku czynnikom. (więcej…)

Read more

W jakich sytuacjach wypożyczalnia może odmówić wynajmu auta dostawczego?

Zdolność wynajmującego do odmowy wynajmu samochodu dostawczego może zależeć od różnych czynników, w tym od polityki wypożyczalni, lokalnych przepisów i szczególnych okoliczności.
(więcej…)

Read more