Ciśnienie w oponach samochodu dostawczego. Jak je sprawdzić i jakie jest prawidłowe.

Sprawdzanie i utrzymywanie prawidłowego ciśnienia w oponach ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, zużycia paliwa i ogólnej wydajności pojazdu dostawczego.

(więcej…)

Read more

Kradzież wypożyczonego samochodu dostawczego – co robić?

Jeśli wynajęty pojazd dostawczy został skradziony, ważne jest podjęcie natychmiastowych działań, aby zminimalizować potencjalne straty i zaradzić sytuacji.
(więcej…)

Read more

Obowiązkowe wyposażenie wynajmowanego samochodu dostawczego. Sprawdź, co trzeba mieć w samochodzie.

Obowiązkowe wyposażenie wynajętego samochodu dostawczego może się różnić w zależności od kraju i lokalnych przepisów, ale oto kilka typowych elementów, które zazwyczaj są wymagane lub zalecane, aby mieć je w samochodzie dostawczym (więcej…)

Read more

Bezpieczne podróżowanie i unikanie zmęczenia za kierownicą samochodów dostawczych.

Bezpieczne podróżowanie i unikanie zmęczenia podczas prowadzenia pojazdów dostawczych ma kluczowe znaczenie zarówno dla Twojego bezpieczeństwa, jak i bezpieczeństwa innych uczestników ruchu. (więcej…)

Read more

Z czego wynika rosnąca popularność wypożyczalni samochodów dostawczych?

Rosnącą popularność wypożyczalni pojazdów użytkowych można przypisać kilku czynnikom. (więcej…)

Read more

W jakich sytuacjach wypożyczalnia może odmówić wynajmu auta dostawczego?

Zdolność wynajmującego do odmowy wynajmu samochodu dostawczego może zależeć od różnych czynników, w tym od polityki wypożyczalni, lokalnych przepisów i szczególnych okoliczności.
(więcej…)

Read more

Jak jeździć samochodem dostawczym podczas silnego wiatru.

Prowadzenie samochodu dostawczego przy silnym wietrze może być trudne i potencjalnie niebezpieczne, ponieważ silny wiatr może mieć wpływ na stabilność i kontrolę pojazdu.
(więcej…)

Read more

Kiedy zmienić opony na zimowe w samochodzie dostawczym.

Moment zmiany opon na zimowe w pojeździe dostawczym zależy od lokalizacji, lokalnego klimatu i specyficznych warunków pogodowych panujących w Twojej okolicy. Ogólnie rzecz biorąc, należy rozważyć zmianę opon na zimowe, gdy temperatura stale spada poniżej 7°C (45°F). (więcej…)

Read more

Wynajem samochodów dostawczych jako rozwiązanie dla firm.

Wynajem pojazdów dostawczych może być skutecznym rozwiązaniem dla firm, szczególnie tych zajmujących się logistyką, czy każdej działalności wymagającej regularnego transportu towarów. (więcej…)

Read more

Wypożyczalnia samochodów dostawczych- czyli jak bezpiecznie przewozić swoje rzeczy.

Wynajem samochodu dostawczego do transportu może być praktycznym i opłacalnym rozwiązaniem. Aby zapewnić bezpieczny transport swoich rzeczy, wykonaj następujące kroki.
(więcej…)

Read more