Co warto wiedzieć przed wynajęciem auta dostawczego?

Co warto wiedzieć przed wynajęciem auta dostawczego?

Bez wątpienia ważną rolę odgrywa wygoda i niezależność poruszania się. Niezaprzeczalnie w tym pomaga wypożyczone auto! Serwis do wynajęcia samochodów dostawczych Plaza Auto  jest zawsze gotowy do pomocy!

Eliminuje to konieczność przywiązania się do środków transportu publicznego, tłoczenia się w pociągach, minibusach czy metrze, szczególnie jak ma się ciężkie i liczne towary do przewiezienia. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu na weekend do użytku osobistego lub zamówienia go do celów służbowych. 

Wypożyczanie samochodów dostawczych zdobywa coraz większą popularność. Obecnie wypożyczenie samochodu jest równie łatwe jak wynajęcie pokoju w hotelu. Dla wielu osób jest to jednak nowa usługa, dlatego warto wiedzieć, na co zwracać przy tym uwagę?

Na czym polega atrakcyjność usługi?

W Plaza Auto  można wynająć samochód na kilka dni lub na dłuższy okres z opcją wykupu. Jeśli nie masz prawa jazdy, nie ma sensu wydawać pieniędzy na taksówkę! Wynajmij samochód z kierowcą w Plaza Auto!

Wypożyczenie pojazdu jest najlepszym rozwiązaniem z praktycznego i ekonomicznego punktu widzenia. Usługa jest możliwie jak najbardziej opłacalna, a jej wykonanie nie zajmuje dużo czasu.

Wskazówki dotyczące wynajmu samochodu

Po podpisaniu umowy najmu należy upewnić się, że wszystko jest zrozumiałe i poprosić pracownika o wskazówki, dotyczące następujących kwestii:

 • Co zrobić w razie wypadku lub awarii?
 • Jak zachować się w przypadku zatrzymania przez inspektora ruchu drogowego, jakie konkretnie przepisy ruchu drogowego należy znać
 • Jak prowadzić wypożyczony samochód (włączanie świateł, ustawianie baku paliwa, regulacja siedzeń, lusterek itp.)
 • Jakie paliwo należy wlać do samochodu
 • Jak bezpieczne jest w tym mieście pozostawienie bez opieki zamkniętego samochodu z bagażem w środku
 • Wszelkie nowe, ukryte cechy samochodu
 • Warunki zwrotu samochodu (konkretne miejsce, paliwo w zbiorniku)

Przed jazdą samochodem należy dokładnie sprawdzić karoserię, reflektory i szyby pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Zaznacz je na formularzu umowy w dwóch egzemplarzach,  dzięki czemu nie będziesz miał problemów ze zwrotem samochodu. Należy również upewnić się, że tablice rejestracyjne są zgodne z tablicami podanymi w umowie najmu i dokumentach samochodu.

Jak wynająć samochód dostawczy w Plaza Auto?

Plaza Auto jest jedną z niewielu wysoko wyspecjalizowanych firm wynajmujących samochody dostawcze na terenie Szczecina i okolic. Procedura wypożyczania jest następująca:

 1. Wybierz auto

Zadzwoń lub napisz wiadomość  , aby zarezerwować pojazd.

 1. Podpisz umowę

Załatw formalności, abyś mógł bezpiecznie korzystać z samochodu.

 1. Odbierz pojazd

Odjedź wypożyczonym autem z wybranego miejsca.

Otrzymasz profesjonalną pomoc w zakresie wynajmu, dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Najwyższy poziom jakości usług osiąga się dzięki wysoko wykwalifikowanemu, dobrze wyszkolonemu i odpowiedzialnemu personelowi. 

Warto wiedzieć!

Serwis Plaza Auto  oferuje szeroki wybór zastępczych aut dostawczych. Klienci mogą skorzystać z usługi bezpośrednio po kolizji, uniemożliwiającej im używanie własnego środka transportu. 

Zastępcze auta dostawcze, zupełnie bezpłatnie, podstawiane są na miejsce kolizji i pomagają kierowcom w wypełnieniu wszelkich niezbędnych formalności, w tym tych koniecznych do opłacenia wynajmu z OC sprawcy wypadku.

Usługi oferowane przez firmę są atrakcyjnie opłacane! Wynajem aut dostawczych zaczyna się od 130 PLN za dzień. Sprawdź naszą aktualną ofertę!

Wynajmij samochód dostawczy w Szczecinie!

Oddziały Auto Plaza zlokalizowane są w lewo i prawobrzeżnej części Szczecina.

 Dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej:

Wynajmij samochód bezpośrednio w jednej z placówek:

 • Retail Park Mieszka 71-011 Szczecin, ul. Mieszka I 63/64
 • TOP Shopping 70-767 Szczecin, ul. Hangarowa 13

Zapraszamy!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *