Transport mebli IKEA Szczecin – gdzie wynająć busa?

Transport mebli IKEA Szczecin – gdzie wynająć busa?

Wynajem samochodów to opcja, której popularność stale rośnie. Aktualnie dotyczy to nie tylko aut osobowych, ale także dostawczych. Wynajem busa to doskonała opcja, która rozwiąże problem przewozu produktów zakupionych w IKEA Szczecin, które ze względu na swoje duże gabaryty nie zmieszczą się do standardowego samochodu. Jesteśmy rzetelną firmą, która świadczy usługi transportu mebli z IKEA Szczecin. Dzięki nam, zakupy trafią prosto pod drzwi Twojego domu, a wszystko to pozostaje na naprawdę atrakcyjnym poziomie cenowym. Kolejnym ułatwieniem jest lokalizacja naszego oddziału – znajduje się on bowiem w bezpośredniej okolicy sklepu IKEA.

Wynajem aut na miarę wielkości Twoich zakupów

Wynajem krótkoterminowy auta dostawczego, to opcja, która sprawdzi się w tym przypadku doskonale. Oferta ta jest dostępna w wersji z limitem kilometrów (do 250 km na dobę) oraz bez takiego limitu. Ten rodzaj wynajmu przeznaczony jest dla Klientów, którzy potrzebują auta na kilka dni lub tygodni. Im dłuższy jest czas wynajmu, tym cena staje się mniejsza.

W naszej flocie znajdziesz niezwykle pojemne busy, dzięki którym z łatwością przewieziesz kilkanaście kartonów z meblami, nawet jednorazowo. Jeśli Twoje zakupy wiążą się z większą ilością artykułów – możesz rozłożyć przejazd na kilka kursów. W tym przypadku bowiem, kluczowa jest możliwość bezpiecznego rozlokowania całego bagażu.

Auto dostawcze na dowolny czas wynajmu

Dzięki naszej elastycznej ofercie, w dowolnym czasie możesz zrealizować przewóz towarów zakupionych w sklepie IKEA. Dzień, tydzień, miesiąc, a może rok? Nasze samochody wynajmiesz na tyle, ile potrzebujesz.

Dzięki możliwości wynajmu długo i krótkoterminowego, nasi Klienci zyskują szeroko pojętą możliwość wyboru. Meble oraz materiały budowlane dostarczysz w dowolne miejsce, w dowolnym czasie. Oferta Plaza Auto jest w pełni dopasowana zarówno do firm jak i osób prywatnych.

Bus na wynajem – z kierowcą czy bez?

Transport IKEA nigdy nie był taki prosty. Dajemy Ci możliwość wynajmu auta dostawczego z kierowcą,  co znacznie usprawni i ułatwi dostarczenie zamówienia pod wskazany adres. Wystarczy, że poinformujesz nas o potrzebie skorzystania z dodatkowej pomocy. W mgnieniu oka wyznaczymy doświadczonego pracownika, który w bezpieczny sposób zajmie się dostawą mebli.

Bus na wynajem tylko z Plaza Auto!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Dajemy z siebie wszystko, by zapewnić auta najwyższych standardów, oraz wysoką jakość usług.  Jeśli planujesz duże zakupy w Ikea Szczecin, zdecydowanie warto postawić na wynajem samochodu w Plaza Auto. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zapłacisz konkurencyjną kwotę, dzięki której znajdziesz oszczędności na dalsze zakupy.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *