Auta dostawcze w Szczecinie – gdzie można wynająć?

Auta dostawcze w Szczecinie – gdzie można wynająć?

Potrzebujesz samochodu do zadań specjalnych? W takim razie koniecznie czytaj dalej. 

Wypożyczalnia aut Plaza Auto oferuje wynajem samochodów dostawczych zarówno dla firm, jak i osób prywatnych na terenie Szczecina. Jesteśmy jedną z niewielu wysoko wyspecjalizowanych firm, która wypożycza samochody dostawcze. W naszej ofercie znajdziesz zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem aut dostawczych. Naszą misją jest zadowolenie klienta – dlatego dostarczamy jak najlepszej jakości pojazdy dostawcze w korzystnych cenach.

Jakie korzyści płyną z wynajmu auta dostawczego?

Wypożyczenie samochodu dostawczego to coraz bardziej popularna i wygodna opcja. To idealny sposób na użytkowanie auta, bez konieczności utrzymywania własnego pojazdu. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, ale i osób prywatnych np. w przypadku przeprowadzki. Wynajem samochodu w Plaza Auto to przede wszystkim ogromna optymalizacja kosztów. W ten sposób nie ponosisz opłat za naprawę, przegląd i ubezpieczenie, a nasze pojazdy zawsze przekazujemy w ręce Klientów z pełnym bakiem paliwa. W przypadku wystąpienia awarii, wystarczy że wynajmujący poinformuje nas o konieczności naprawy. Naszych klientów rozliczamy na podstawie z góry ustalonego cennika. Kwota naliczana jest za ilość dni wynajmu pojazdu, a im dłuższy jest jego czas, tym niższa jest cena wypożyczenia. To po prostu się opłaca!

Nasze oddziały w Szczecinie

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych działa na terenie Szczecina. Posiadamy dwa prężnie działające oddziały-  Lewobrzeże,  zlokalizowane w lewobrzeżnej części Szczecina, oraz Prawobrzeże, mieszczące się w prawobrzeżnej części miasta, Galeria TOP Shopping słoneczne. W naszej flocie znajdziesz aż 21 nowoczesnych pojazdów, które spełniają najwyższe standardy w zakresie transportu i bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz wybrać model, który w pełni sprosta Twoim wymaganiom.

Dlaczego warto postawić na wynajem auta dostawczego Plaza Auto?

Przede wszystkim, z nami wynajmiesz auto dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz! Korzystając z usług naszej firmy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc przy wynajmie pojazdów dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Nasze usługi charakteryzują się niską i elastyczną ceną, dopasowaną do długości najmu. Oferujemy możliwość wypożyczenia auta bez limitu kilometrów, już od 130 zł za dobę. Wypożyczamy jedynie nowoczesne samochody dostawcze, a każdy z nich jest objęty pełnym ubezpieczeniem OC i AC.

Każdego dnia dbamy o to, aby wynajem auta był dla Ciebie przyjemnością. Naszą wyjątkową ofertę możemy dodatkowo rozszerzyć o auto z kierowcą, a także wyposażyć pojazd w nawigację GPS. Przygotujemy dla Ciebie warunki wynajmu dokładnie takie, jakich potrzebujesz!

Odwiedź naszą stronę internetową w celu poznania oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Sprawdź teraz! https://www.auta-dostawcze.pl/

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *