Wynajem długoterminowy aut dostawczych w Szczecinie – na co zwrócić uwagę?

Wynajem długoterminowy aut dostawczych w Szczecinie – na co zwrócić uwagę?

Właśnie otwierasz własną firmę, która zajmuje się przewozem towaru, a może potrzebne Ci auto zastępcze, na czas naprawy Twojego pojazdu? Niezależnie od odpowiedzi, w Plaza Auto znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań. Nasi pracownicy służą Ci pomocą na każdym etapie wyboru najlepszego samochodu dostawczego, który spełni Twoje wymagania. Na co powinieneś zwrócić uwagę, podczas wybierania idealnego pojazdu?

Jaki model chcesz wypożyczyć?

To kluczowa kwestia, od której będą zależeć opłaty najmu. Przed wypożyczeniem samochodu warto dokładnie określić, do jakich celów będzie nam on nam służył. Duże znaczenie ma tutaj rozmiar i ciężar ładunków, które chcemy przewozić danym samochodem.  Sprawdź naszą flotę już teraz!

Stan techniczny pojazdów

Stan techniczny jest niezmiernie ważny, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo pasażerów. W Plaza Auto sprawę tą traktujemy niezmiernie poważnie. Wszystkie nasze auta mają aktualne przeglądy, spełniają również najwyższe formy bezpieczeństwa. Nasze pojazdy zawsze są czyste, płyny uzupełnione, natomiast oferowane przez nas samochody, to jedynie nowe modele.

Jak daleko możesz pojechać?

W zależności od indywidualnych potrzeb, w naszej ofercie wynajmiesz samochody zarówno z limitem kilometrów (do 250km na dobę), jak i bez niego. W naszym cenniku dokładnie opisaliśmy, z jakimi kosztami trzeba się liczyć, w przypadku przekroczenia limitu. W ten sposób możesz bardzo łatwo uniknąć przykrych niespodzianek przy rozliczeniu auta.

Dodatkowe opłaty

Na rynku znajdziemy wielu nieuczciwych przedsiębiorców, który przekłamują cennik, by następnie podczas rozliczenia doliczyć sobie do usługi przeróżne kwoty. W naszej firmie oferta najmu jest niezwykle przejrzysta i prosta. Możesz zapłacić więcej, jedynie w przypadku przekroczenia dziennego limitu kilometrów. Wszelkie opłaty związane z eksploatacją, naprawami czy ubezpieczeniami należą do nas. To się naprawdę opłaca!

Kiedy i gdzie należy oddać auto?

Nasza wypożyczalnia udostępnia klientom auta na prostych zasadach. Wybierasz auto, spośród naszej bogatej floty, następnie podpisujesz umowę, by bezpiecznie korzystać z najmu. Ostatnim krokiem jest odebranie pojazdu – wypożyczonym autem możesz odjechać z wybranego miejsca. Oba nasze oddziały znajdują się na terenie Szczecina. Na prośbę klienta, dostarczymy je na dowolną lokalizację.

Postaw na Plaza Auto

Wybierając usługi naszej firmy, stawiasz na wysoką jakość i niezawodność. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w transporcie i wynajmie pojazdów, przygotowaliśmy niezwykłą i elastyczną ofertę, która charakteryzuje się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Kwota wypożyczenia jest również odpowiednio dopasowana do długości najmu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *