Transport mebli z Ikea Szczecin – skąd wziąć busa?

Transport mebli z Ikea Szczecin – skąd wziąć busa?

Długie oczekiwanie na dostawę zamówienia, infolinia, na którą nie można się dodzwonić oraz niedziałający formularz reklamacji – to tylko jedne z trudności, z którymi spotykają się Klienci korzystający z usług kurierskich sieci Ikea.

Istnieje jednak bardzo prosty sposób, na bezpieczny transport mebli z Ikea w Szczecinie, który ułatwia dostarczenie zakupów pod same drzwi domu.

Wynajem busa – innowacyjny sposób na transport mebli z Ikea Szczecin

Wynajem busa to najlepsza metoda, której zaletą jest nie tylko wygoda, ale także bezpieczna dostawa produktów w jednym kawałku. W Plaza Auto doskonale wiemy, że niektóre okoliczności życiowe sprawiają, że przydałby nam się pojazd, w którym zmieści się wiele osób lub przedmiotów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wynajem aut dostawczych, dzięki którym szybko dostarczysz swoje zakupy z Ikea Szczecin pod wskazany adres. Nasza oferta sprawdzi się idealnie również w przypadku wszystkich osób, które szykują się do przeprowadzki na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dzięki naszym autom dostawczym, możesz dostarczyć dowolną ilość mebli do twojego domu.

Jakie są zalety wynajmu busa?

Zalety korzystania z naszych busów nie ograniczają się jedynie do samego komfortu. Transport mebli w Plaza Auto to przede wszystkim małe koszty – w końcu po co zawracać kilka razy samochodem osobowym, by przewieźć wszystkie meble? Nasza siedziba mieści się zaraz obok Ikei, dzięki czemu zadanie to staje się dodatkowo ułatwione. Kolejną zaletą naszej oferty jest okres wynajmu dostosowany do klienta. Usługi związane z dostawą mogą zostać zrealizowane w dowolnym czasie, nawet na przestrzeni kilku dni. Wybierz usługi krótko lub długoterminowego wynajmu samochodów dostawczych, by zminimalizować koszty dostawy mebli lub swojej przeprowadzki. 

Jak przebiega wynajem busa?

Skorzystanie z naszych usług wymaga zaledwie trzech krótkich kroków. Wybierz auto, które spełnia Twoje wymagania, a następnie podpisz umowę i załatw wszelkie formalności, abyś mógł bezpiecznie korzystać z samochodu. Odbierz pojazd i odjedź wypożyczonym autem, by w krótkim czasie dostarczyć zakupione meble prosto do twojego domu. Auto zawsze przekazujemy w Wasze ręce z pełnym bakiem paliwa, istnieje również możliwość wyposażenia pojazdu w GPS

Jeśli nie jesteś w stanie prowadzić pojazdu samodzielnie, poinformuj nas o tym. W naszej ofercie znajdziesz również auto z kierowcą.

Dlaczego warto postawić na usługi wynajmu busa Plaza Auto?

Najwyższy poziom jakości usług osiągnęliśmy dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowników. Naszą misją jest zadowolenie Klientów, którą z powodzeniem spełniamy od 16 lat. Na swoim koncie mamy ponad 2120 udanych realizacji. Plaza Auto to najprostszy sposób, by dostarczyć meble zakupione w sklepie Ikea Szczecin.

Sprawdź naszą ofertę dotyczącą wynajmu busów na naszej stronie internetowej https://www.auta-dostawcze.pl/

 

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *