Jakie auto dostawcze dla kuriera wybrać?

jakie auto dla kuriera

Jakie auto dostawcze dla kuriera wybrać?

Auto dostawcze dla kuriera jest kluczowym narzędziem pracy. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu dla firm kurierskich. Co liczy się przy wyborze auta dla kuriera? Przeczytaj i sprawdź!

Wielkość przestrzeni ładunkowej

Duża ładowność odgrywa kluczową rolę, kiedy mówimy o aucie wykorzystywanym przez firmy kurierskie. W przestrzeni ładunkowej muszą zmieścić się duże ilości paczek różnych rozmiarów. Do tego – niektóre z przewożonych towarów mogą być kruche lub delikatne. Dlatego ważne jest – by w środku auta nie panował ścisk i by paczki mogły zostać swobodnie spakowane.

Komfort kierowców

Nie jest to nieistotne. Dla osoby, która w samochodzie spędza cały swój dzień pracy wygodny pojazd to podstawa. Ważna jest przestronna kabina i wygodne fotele. Ale też różne funkcjonalności – radio, zestaw Bluetooth czy GPS.

Ekonomiczność

Firma kurierska powinna inwestować w samochody, które są oszczędne i nie spalają ogromnych ilości paliwa. Jest to oczywiste z powodu tego, jak wiele kilometrów pokonują dziennie kurierzy. Właśnie dlatego zanim zdecydujemy się na wybór auta – warto poznać specyfikację spalania wybranych modeli.

Wypożyczyć czy kupić?

Właściciele firm przewozowych i kurierskich często stają przed pytaniem – czy lepiej kupić czy wypożyczyć flotę potrzebnych im aut. Choć jedna jak i druga opcja jest dobra – wypożyczenie długoterminowe ma wiele zachęcających plusów:

  • mniejszy wkład własny,
  • zagwarantowany pakiet ubezpieczenia,
  • brak limitu kilometrów,
  • pewność, że wypożyczamy auto z aktualnym przeglądem i nie musimy sami się o to martwić.

Najlepsze samochody – jakie modele samochodów dostawczych wybrać?

Aby wybrać najlepsze modele aut dostawczych, warto sprawdzić, które z nich mają dobre opinie. W wypożyczalni Plaza Auto oferujemy cztery modele najwyższej klasy samochodów dostawczych, które niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników:

  • Renault Trafic L2H1
  • Renault Master L3H2
  • Renault Master L2H2
  • Fiat Ducato MAXI L4H3

Sprawdź naszą ofertę! Nasze oddziały zlokalizowane są w lewo i prawobrzeżnej części Szczecina.

+48 605 545 086

Lewobrzeże

Retail Park Mieszka 71-011 Szczecin, ul. Mieszka I 63/64

+48 501 212 100

Prawobrzeże

TOP Shopping 70-767 Szczecin, ul. Hangarowa 13

plazaauto@wp.pl

 

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *