Jakie są opinie o Renault Trafic? 

Jakie są opinie o Renault Trafic? 

Model Renault Trafic debiutował na rynku już 42 lata temu. Producenci przez cały czas dostosowywali auto do oczekiwań klientów i szli z duchem czasu. Marka zapracowała sobie na dobrą reputację, a auto Renault Trafic nie bez powodu jest popularnym wyborem wśród kierowców i klientów firm przewozowych.

Renault Trafic – wiele możliwości

Pierwszy model Renault Trafic pojawił się na rynku w 1980 r. Druga generacja auta zdobyła nagrodę „Samochód Dostawczy Roku 2002”. W 2014 zadebiutowała trzecia generacja pojazdu. Na przestrzeni lat auto zostało dopracowane pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności i ładowności.

Obecnie Renault Trafic występuje na rynku w wersji Furgon –  oferując modele o dwóch różnych długościach i wysokościach pojazdu. Pojemność ładunkowa auta w zależności od modelu mieści się w zakresie od 5,8 m3 do 8,9 m3.

W wersji L2, dzięki klapie zlokalizowanej pod fotelem pasażera, można zoptymalizować przestrzeń towarową nawet do rekordowej długości 4,15 m. Prostokątny kształt auta również wpływa na jego niezwykłą pojemność.

Stabilna i niezawodna konstrukcja

Zdaniem właścicieli samochodów Ranault Trafic –  cena pojazdu jest adekwatna do jego jakości oraz komfortu podczas jazdy. Mocny silnik, bogate wyposażenie, duża przestrzeń towarowa – to bez wątpienia oferuje właśnie auto dostawcze Renault. 

Konstrukcja modelu Trafic pozwala na sprawne manewrowanie z każdym rodzajem ładunku wewnątrz. Listwa z pasem do mocowania towaru pozwala dodatkowo zabezpieczyć łatwo przesuwające się sprzęty – jak np. rowery czy szafy na kółkach.

Uniemożliwia to przemieszczenie się towaru podczas jazdy i tym samym chroni go przed zniszczeniami i uszkodzeniami. Model oferuje strefę ładunkową posiadającą nawet szesnaście uchwytów do mocowania.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Kierowcy chwalą sobie Renault Trafic, gdyż jest to model wygodny i łatwy w prowadzeniu. Szczególnie imponujący są silnik wysokoprężny, w który wyposażony jest samochód. Koszty eksploatacji są niskie – co stanowi kolejny plus.

Auto Renault Trafic jest wyposażone w technologię Extended Grip, która wpływa na lepszą przyczepność pojazdu do nawierzchni podczas jazdy w trudniejszych warunkach pogodowych np. na śliskiej powierzchni pokrytej śniegiem czy piaskiem. 

Funkcja ta zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę podczas niesprzyjającej pogody czy podróży po nieutwardzonych drogach. Natomiast system HSA (Hill Start Assist) ułatwia kierowcom ruszanie ze wzniesienia.

Wysoki komfort jazdy

Na wysoki komfort jazdy znacząco wpływa fotel – dobrze wyprofilowany i posiadający funkcje, które pozwalają dopasować go do kierowcy. Regulowana odległość i wysokość, podparcie lędźwiowe oraz rozkładany podłokietnik pod prawą ręką sprawiają, że jazda – nawet w długiej trasie – jest bardzo wygodna, a wręcz przyjemna!

Na pozytywną opinie posiadaczy Trafic Reult zdecydowanie wpływa twarde, trwałe zawieszenie, które ułatwia kierowanie pojazdem w każdych warunkach. Kierowca czuje, że jego pojazd „dobrze trzyma się drogi“ i jest stabilny. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Renault Trafic cieszy się ogromnym zainteresowaniem – stał się znakiem niezawodności i wysokich standardów. Auto dostawcze jest dostępne w wielu konfiguracjach, co sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć model, który spełni jego oczekiwania.   

Jesteś zainteresowany taką usługą w Szczecinie? Chcesz, by Twoje meble zostały przewiezione z Ikei wprost pod Twój adres?

Sprawdź naszą ofertę! Nasze oddziały zlokalizowane są w lewo i prawobrzeżnej części Szczecina.

+48 605 545 086

Lewobrzeże

Retail Park Mieszka 71-011 Szczecin, ul. Mieszka I 63/64

+48 501 212 100

Prawobrzeże

TOP Shopping 70-767 Szczecin, ul. Hangarowa 13

plazaauto@wp.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *