Fiat Ducato Maxi – samochód idealny do przeprowadzki!

Fiat Ducato Maxi – samochód idealny do przeprowadzki!

Korzystanie z wynajętego auta dostawczego podczas przeprowadzki to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić wiele czasu i nerwów. Podczas jednego kursu można przewieźć dużą część naszych rzeczy. Częstym wyborem jest pojazd Fiat Ducato Maxi, który dodatkowo pozwala odpowiednio zabezpieczyć przewożony sprzęt.

Fiat Ducato – renomowana marka

Fiat Ducato istnieje na rynku już od 40 lat. Obecnie, od 2006, roku produkowana jest trzecia generacja tego auta. Nowoczesne wyposażenie zapewnia wysoki komfort dla kierowcy podczas jazdy i bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Fiat Ducato charakteryzuje się dużą ładownością, wydajnym silnikiem i praktycznością. 

Na przestrzeni lat powstało wiele konfiguracji. Wprowadzono modele z napędem 4×4, ulepszonymi hamulcami, nowym układem sprzęgła czy z wzmocnieniem konstrukcji nadwozia. Wszystkie wdrożone zmiany miały zwiększyć trwałość i solidność najnowszych modeli.

Fiat Ducato jest liderem w Europie już od 5 lat. Samochody zyskują ogromne zainteresowanie wśród kierowców prywatnych i w firmach zawodowo zajmujących się przewożeniem towarów.

Fiat Ducato maxi –  funkcjonalny i pojemny

Fiat Ducato Maxi jest pojemnym modelem Ducato ze wzmocnionym zawieszeniem. Pozwala to na przetransportowanie masywnego towaru o większej wysokości.

Przestrzeń ładunkowa o prostokątnym kształcie daje duże możliwości zagospodarowania jej. Bez problemu zmieszczą się tu meble, różnego rodzaju sprzęty elektroniczne, ubrania, osobiste rzeczy, a nawet rowery!. Dodatkowo przewożone w nim towary można zamocować za pomocą uchwytów, które znajdują się w strefie towarowej.

Podłoga i ściany boczne są również wzmocnione specjalną profesjonalną płytą. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo oraz komfortową jazdę. Podczas manewrów przedmioty nie zostaną uszkodzone.

Nie ważne co chcesz przewieźć – antyki, obrazy, zabytkowe meble – Twoim sprzętom nic nie grozi – dzięki specjalistycznym cechom naszych aut dostawczych i profesjonalizmowi naszych kierowców.

Zaawansowane wyposażenie i praktyczna konstrukcja

 

Dodatkowo Fiat Ducato może pochwalić się mnóstwem miejsca do przechowywania przedmiotów. Oferuje liczne schowki – np. pod siedzeniami. 

Niski próg załadowczy nie sprawia  problemów w swobodnym wchodzeniu do środka i wnoszeniu mebli o większych rozmiarach.

Ładowność w modelu Fiat Ducato Maxi wynosi aż do 2200 kg, a dopuszczalna masa całkowita wynosi od 3000 kg do 4250 kg.

Zaawansowane systemy technologiczne i multimedialne są dodatkową zaletą. Zwolennicy auta dostawczego Fiat Ducato Maxi cenią też jego niezawodny silnik. W celu zapewnienia bezpieczeństwa auto wyposażone jest oczywiście również w systemy  ABS z EBD i ESC.

Wynajem auta Fiat Ducato Maxi – idealna opcja na czas przeprowadzki

W naszej ofercie posiadamy samochód dostawczy Fiat Ducato Maxi L4H3, który posiada 3 miejsca siedzące, a jego długość ładunkowa wynosi ponad 4 metry. Z łatwością zmieszczą się tu wszystkie Twoje rzeczy, które chcesz przewieźć!

To idealna opcja na szybkie przewiezienie rzeczy podczas przeprowadzki. Masz pewność, że przedmioty nie zostaną uszkodzone, a liczba przejazdów zostanie dostosowana do Ciebie i Twoich potrzeb – nie musisz ograniczać się do jednego kursu!

Wynajmując auto Fiat Ducato maxi gwarantujemy niezawodny i sprawnie technicznie pojazd z pakietem niezbędnego ubezpieczenia.  

Potrzebujesz kierowcy? To również jesteśmy w stanie zapewnić! Sprawdź naszą ofertę na: https://www.auta-dostawcze.pl/oferta/

Jesteś zainteresowany taką usługą w Szczecinie? Chcesz, by Twoje meble zostały przewiezione z Ikei wprost pod Twój adres?

Sprawdź naszą ofertę! Nasze oddziały zlokalizowane są w lewo i prawobrzeżnej części Szczecina.

+48 605 545 086

Lewobrzeże

Retail Park Mieszka 71-011 Szczecin, ul. Mieszka I 63/64

+48 501 212 100

Prawobrzeże

TOP Shopping 70-767 Szczecin, ul. Hangarowa 13

plazaauto@wp.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *